..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia    

   Statystyki
Black Isle to firma-legenda. Twórcy serii Baldur's Gate postanowili zaproponować nieco odmienny klimat od tego, w którym utrzymana była ich poprzednia saga. POd pewnymi względami Lionheart bowiem do złudzenia przypomina Fallouta lub Arcanum- skądinąd gry wybitne, z całą pewnością lokujące się w pierwszej dziesiątce RPG wszech czasów.
Lionheart przenosi gracza do alternatywnej Europy z czasów, które można umownie nazwać późnym średniowieczem lub wczesnym renesansem. Świat to co najmniej dziwny. W czasie jednej z wypraw krzyżowych na ziemię sprowadzone zostały demoniczne moce, co spowodowało sojusz pomiędzy królem Ryszardem Lwie Serce a sułtanem Saladynem. Teraz w wiele lat po tym wydarzenie, ty, drogi graczu wcielasz się w obdarzonego magiczną mocą potomka sławnego władcy.
Jednak nie wyobrażaj sobie zbyt wiele! Nasz kochany Rysiu był człowiekiem swobodnych obyczajów, więc twe królewskie pochodzenie (przykro mi to mówić, lecz jesteś tylko bękartem) nie uprawnia Cię do niczego poza pomocą magicznego duszka. Niewątpliwie też masz w tym świecie do odegrania pewną rolę, ważną rolę.
W Lionheart jest to co erpegowcy kochają chyba najbardziej: możliwość dowolnego kształtowania postaci bohatera. Nie ma tu wyznaczonych profesji, a wszystko zależy tylko od Twoich decyzji podejmowanych po zdobyciu następnego poziomu doświadczenia. Twój heros może być osiłkiem wyspecjalizowanym w zabijaniu, wygadanym i znającym techniki kamuflaży złodziejem lub potężnym magiem. To normalka. Ale czemu nie ma zostać świetnym żołnierzem posiadającym również zdolności magiczne?
Albo czarodziejem rewelacyjnie radzącym sobie ze sztukami złodziejskimi? Tu wszystko zależy od Twoich wyborów. Tak samo zresztą, jak przebieg scenariusza. Otrzymujesz bowiem mnóstwo zadań i tylko od Ciebie zależy podejmujesz się ich wykonania. W trakcie podróży zyskasz również przyjaciół, którzy wspomogą Cię w walce z siłami zła.

Morgius
komentarz[3] |

Komentarze do "Lionheart"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.
>RÓŻNE

Systemy RPG

Klanarchia  - Fantasy Horror RPG

Konwenty

Konkursy

Fallout


Konwenty
Nadchodzace
21-22.IV, Lublin
27.IV-30.IV, Kraków
7.VI-10.VI, Srebrna Góra
6-9.VII, Gdańsk
13-18.VII, Stargard
10-12.VIII, Racibórz
11-12.VIII , Kraków
30.VIII-2.IX, Warszawa

   ShoutBox
Bloguja Elcards Top 10
ZAŁÓŻ BLOGA
ZAGRAJ W ELCARDS
 
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

 
Strona wygenerowana w 0.022747 sek. pg: