..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia    

   Statystyki
 Nowa partia Hexa #3! - 2008-03-23 23:54:31
Wreszcie jest! Chyba aktualizowanie serwisu na święta stanie się naszą tradycją. Mam nadzieję że tęskniliście za obfitymi HEXmateriałami, ponieważ ta partia Hexa nasyci każdego spragnionego tłustych nowinek w naszej ulubionej grze planszowej. Czytaj więcej w rozszerzeniu newsa!

Na początek zapraszam was do zapoznania się z recenzją armii „Bestie” naszego redakcyjnego kolegi, Mar_cusa. To nie sąd koleżeński, a rzetelna ocena pracy, jaką włożył w swoje, rewolucyjne pod wieloma względami dzieło.

Danie główne to pierwszy odcinek nowego cyklu materiałów fanowskich do hexa, którego nieocenionym pomysłodawcą jest nasz okręgowy geniusz, Twilight_Wolf. Mam przyjemność zaprezentować wam „Scenerie do Hexa: Missisipi”, czyli zestaw gotowych elementów do tworzenia własnych, unikatowych plansz do gry Neuroshima Hex!, osadzających partię w egzotycznej scenerii dorzecza Missisipi. Jeśli nudziła was monotonia zwykłej, bezbarwnej planszy, od teraz będziecie mieli możliwość wykorzystać trujące mgły lub odnogi rzeczne pasa śmierci przy tworzeniu własnej taktyki. Tylko nie zapomnijcie o maskach gazowych!

Na deser mamy przyjemność opublikować dwa, i tak już posiadające odpowiednią renomę i rozgłos materiały. Od dzisiaj legendarny setting Amber (pierwszy i jak na razie jedyny w pełni grywalny setting do Hexa!) ma swój zasłużony kąt na naszym serwisie. Jego autor, Dworkin, nie dość że zgodził się na jego publikację na łamach naszego serwisu, to jeszcze zadeklarował, że podejmie kolejne prace nad tym settingiem, a więc spodziewajcie się rychłych aktualizacji! Po drugie, w dziale „Tryby Gry” zagościł u nas „Osaczony”, kolejny prześwietny tryb jednoosobowy autorstwa koryfeusza naszego fandomu, Mar_cusa. Jeśli brakuje ci partnera do gry, wypróbuj, a nie zawiedziesz się. Mar_cus czeka na wasze komentarze!

To nie wszystko! O nie, to dopiero początek. Jako pierwszy, mam szczerą przyjemność ogłosić otwarcie HEXOPEDII, internetowego kompendium wiedzy na temat Neuroshimy Hex, opartego na silniku wiki i dostępnemu dla wszystkich! Oto i ów tajemniczy projekt Mar_cusa, do którego i ja zostałem zaangażowany. Po ponad miesiącu w miarę regularnych prac, i ciągnących się godzinami dyskusji, mam przyjemność zaprezentować wam szkielet tego, co wkrótce będziemy mogli nazwać przyszłością Hexa. Oczywiście w tym miejscu oddajemy Hexopedię w wasze ręce. Bo tylko dzięki wam, moi drodzy, będziemy w stanie zapełnić ten serwis obfitymi artykułami i materiałami.

Poza tym zapraszam was do odwiedzenia naszego forum, a już za jakiś czas także i redakcyjnego bloga, na którym szykuje się potężny, i pewnie bardzo spóźniony wpis. Zachęcam was też do uczestniczenia w turnieju Hexa, jaki odbędzie się na konwencie Pyrkon (w sobotę o godzinie 12), oraz, oczywiście, komentowania nowinek. Z góry dzięki i wesołych świąt!

dodajdo.com
Meppo


komentarz[22] |
>RÓŻNE

Systemy RPG

Klanarchia  - Fantasy Horror RPG

Konwenty

Konkursy

Fallout


Konwenty
Nadchodzace
21-22.IV, Lublin
27.IV-30.IV, Kraków
7.VI-10.VI, Srebrna Góra
6-9.VII, Gdańsk
13-18.VII, Stargard
10-12.VIII, Racibórz
11-12.VIII , Kraków
30.VIII-2.IX, Warszawa

   ShoutBox
Bloguja Elcards Top 10
ZAŁÓŻ BLOGA
ZAGRAJ W ELCARDS
 
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

 
Strona wygenerowana w 0.017086 sek. pg: